Wolumetria twarzy Warszawa. Gdzie najlepiej modelować owal twarzy?

​Procesy, jakie zachodzą w naszej skórze pod wpływem upływu czasu, są widoczne na jej powierzchni. Już po 30 roku życia spadek kolagenu i elastyny w tkankach podskórnych daje efekt zmniejszenia jędrności i elastyczności skóry. Skóra traci swoje "wewnętrzne rusztowanie". Na twarzy pojawiają się zmarszczki i z czasem powstają bruzdy. Z wiekiem zmniejsza się jej objętość, powodując efekt opadających policzków, zapadnięty podbródek i dolinę łez. W związku z tym zanika kontur twarzy i zniekształca się jej owal. Pragniesz zachować młody wygląd na dłużej? A może chcesz cofnąć oznaki starzenia się skóry i przywrócić swojej twarzy dawny kształt? Skutecznym rozwiązaniem może być wolumetria. Dowiedz się, na czym ten zabieg polega oraz jakie efekty daje wolumetria. Gdy już zdecydujesz się na zabieg, sprawdź, gdzie najlepiej modelować owal twarzy w Warszawie.

Wolumetria twarzy, co to właściwie oznacza?

Wolumetria to profesjonalny zabieg modelowania twarzy wykonywany przez Specjalistę w klinice medycyny estetycznej. Jego zadaniem jest cofnięcie oznak starzenia się skóry, które pojawiają się wraz z wiekiem. Wolumetria twarzy to zabieg, który sprawia, że odbudowa ubytków tkankowych, wyraźny lifting i poprawa proporcji twarzy bez użycia skalpela.

Wolumetria twarzy to również dobre rozwiązanie dla Pacjentów w młodszym wieku, którzy pragną w sposób bezbolesny i bezinwazyjny uwydatnić rysy twarzy, aby zachować młody wygląd na dłużej. Zabieg wolumetryczny pozwala osiągnąć szybki, naturalny efekt odmłodzenia bez bólu i okresu rekonwalescencji. 

Jak wygląda zabieg wolumetrii twarzy?

Lifting wolumetryczny polega zazwyczaj na modelowaniu konturów twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. W Klinice medycznej Wellclinic Warszawa zabieg przeprowadza doświadczony lekarz medycyny estetycznej. Procedura wolumetrii twarzy polega na wprowadzeniu wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego za pomocą tępo zakończonej igły tzw. kaniuli w głębokie warstwy skóry. Lekarz w Wellclinic wykorzystuje specjalną odmianę usieciowanego kwasu hialuronowego. Dzięki czemu długo pozostaje w miejscu podania. 

W miejscu podania preparatu możesz odczuwać lekkie rozpieranie w tkankach podskórnych. Iniekcja to zabieg, po którym może pojawić się lekkie zaczerwienienie, niewielki obrzęk i niekiedy siniaki. Objawy powinny zniknąć samoczynnie w ciągu kilku dni. W razie potrzeby możesz zamaskować je delikatnym makijażem. 

A co jeśli chcesz poprawić owal twarz, ale boisz się igieł, lub nie możesz sobie pozwolić na inwazyjny zabieg z powodu długiego okresu rekonwalescencji? W Wellclinic Warszawa wykonasz zarówno tradycyjną wolumetrię z użyciem kwasu hialuronowego, jak i innowacyjne zabiegi modelujące owal i poprawiające wygląd twarzy bez użycia skalpela i naruszania ciągłości naskórka. 

Wolumetria twarzy - efekty zabiegu

Modelowanie twarzy kwasem hialuronowym to szansa, aby w natychmiastowy sposób poprawić niedoskonałości. Pierwsze efekty zabiegu wolumetrii widoczne są, bezpośrednio po jego zakończeniu. Wolumetria pozwala szybko skorygować wybrane partie twarzy.

Efekt wolumetrii z użyciem wypełniacza to np.: wypełnienie i uniesienie policzków, podkreślenie kości policzkowych, wyostrzenie linii żuchwy, lifting i ujędrnienie skóry. 

Jeśli chcesz osiągnąć podobny rezultat, ale myślisz, że modelowanie owalu twarzy poprzez podanie preparatu igłą, nie jest rozwiązaniem dla Ciebie, w Wellclinic znajdziesz inny sposób. Lekarz medycyny estetycznej w klinice Wellclinic podczas bezpłatnej konsultacji przygotuje indywidualną terapię w odpowiedzi na Twoje potrzeby i oczekiwania.

Jakie zabiegi na wolumetrię twarzy zamiast wypełniaczy w Wellclinic?

Wellclinic to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Klinika powstała w wyniku Fuzji medycyny estetycznej i branży fit. Jej lokalizacja nieopodal Ronda Daszyńskiego, przy ulicy Kolejowej 49a/U9 sprawia, że z łatwością docierają do niej Pacjenci z całego Kraju.

Wellclinic od początku istnienia szuka dla swoich Pacjentów najbardziej skutecznych rozwiązań na bezinwazyjną poprawę wyglądu, zdrowia i dobrego samopoczucia. Jako jedni z nielicznych w Polsce mogą pochwalić się posiadaniem w swojej ofercie zabiegowej Platformy Laserowej Fotona Dynamis Sp. Pro, łączącej dwie długości lasera w jednym urządzeniu. 

Procedura Fotona Endolifting 4D pozwala modelować owal twarzy, wygładzić nawet głębokie zmarszczki i bruzdy, zwiększyć napięcie i elastyczność tkanek. Dzięki działaniu nie tylko na powierzchni twarzy, ale też od wewnątrz jamy ustnej, możesz odmłodzić twarz nawet o 10 lat

Kolejnym rozwiązaniem proponowanym przez Wellclinic zamiast zabiegu modelowania kwasem hialuronowym jest EMFACE. Pierwsza technologia działająca jednocześnie na skórę i mięśnie twarzy. Wyjątkowe rozwiązanie, które pozwala na odmładzanie, konturowanie twarzy, podniesienie opadających policzków i redukcję drugiego podbródka w sposób całkowicie bezbolesny. Zabieg jest szybki i przyjemny. Procedura trwa tylko 20 minut, a jej zaskakujące efekty, możesz zobaczyć na zdjęciach. 

Doskonałą alternatywą dla wypełniaczy jest także HIFU. Wellclinic dysponuje urządzeniem HIFU II generacji. Dzięki czemu naturalny efekt napięcia skóry, bez nagłej zmiany rysów twarzy, osiągniesz w sposób całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

Jak skorzystać z zabiegu modelowania twarzy w Wellclinic?

Klinika Medyczna Wellclinic oferuje bezpłatną konsultację, podczas której dowiesz się więcej o dedykowanych dla Ciebie rozwiązaniach. Chcesz sprawdzić, czy kwalifikujesz się do terapii i poznać ewentualne przeciwwskazania? Masz dodatkowe pytania odnośnie wolumetrii twarzy? Możesz skontaktować się z Wellclinic osobiście pod numerem telefonu: +48 600-100-177, lub uzupełnić formularz kontaktowy Wellclinic. Opiekun Pacjenta skontaktuje się z Tobą jak najszybciej. 

Pacjenci z Gdańska i okolic nie muszą wybierać się do Warszawy, aby skorzystać z usług kliniki. Mogą odwiedzić drugą placówkę w sieci. Wellclinic Gdańsk mieści się w doskonałej lokalizacji: na Starym Mieście przy ul. Wałowej 23/U5.

Artykuł partnera