Wybierasz się do salonu urody? Umów wizytę online na Moment.pl

Każda kobieta lubi od czasu do czasu odwiedzić salon urody. Niektóre z nas robią to częściej, inne nieco rzadziej, ale wszystkie oczekujemy od takich wizyt tego samego: wysokiej jakości obsługi, świetnych efektów i pełnego komfortu. Pora więc poznać wyjątkową platformę do rezerwacji online - Moment.pl.

Niemal wszystkie znamy ten problem: wielokrotne próby dodzwonienia się do salonu, “gra w statki” podczas ustalania dogodnego terminu wizyty, a na dodatek trzeba załatwić to wszystko w godzinach otwarcia danej placówki - kiedy przeważnie jesteśmy w biegu. Istnieje jednak proste i wygodne rozwiązanie: nowoczesna platforma rezerwacji online, dostępna 24/7, z każdego miejsca i z dowolnego urządzenia.

Największa baza zaufanych salonów

Zbliżają się Święta, zatem wyobraźmy sobie pewien scenariusz...

...poranki coraz częściej witają nas mrozem, więc mamy ochotę trochę o siebie zadbać i umówić się na przedświąteczną wizytę. Odświeżyć fryzurę, zrobić manicure czy skorzystać z relaksującego zabiegu pielęgnacyjnego na skórę. Z pozoru to żaden problem, ale nie chcemy przecież oddawać swojego wyglądu ani samopoczucia w ręce niesprawdzonego specjalisty. Jak więc znaleźć zaufany salon w swojej okolicy, tak, aby wizyta faktycznie stanowiła przyjemność i sprawiła, że w te Święta poczujemy się pięknie?

Na ratunek przychodzi Moment.pl. To największa w Polsce baza najlepszych salonów i gabinetów z branży beauty. Z pomocą prostej wyszukiwarki w kilka chwil dowiemy się, jakie placówki znajdują się w naszej okolicy. Pozostaje tylko wybrać najlepszą dla siebie i umówić się.

Wiarygodne źródło informacji

Nikt nie lubi kupować kota w worku. I nie ma powodu, aby to robić! Wizytówki salonów w Moment.pl zawierają wszystkie informacje, których potrzebujemy, aby dokonać najlepszego wyboru.

Znajdziemy tu opisy placówek oraz ich pracowników, szczegóły na temat ich ofert i cen, a także wiarygodne opinie wystawione przez dotychczasowych klientów. Nie ma obaw, że pojawią się tutaj nieprawdziwe komentarze, ponieważ zamieszczać je mogą jedynie te osoby, które faktycznie skorzystały z usług danej firmy. Przejrzyście i wygodnie - wszystko w jednym miejscu.

Kilka prostych kroków

Umawianie wizyt przez Moment.pl jest niezwykle łatwe i zajmuje zaledwie chwilę. Oto, co należy zrobić:

Gdy znajdziemy już idealny salon dla siebie, wystarczy, że klikniemy przycisk “rezerwuj”, znajdujący się obok interesującej nas usługi.

Na początku system poprosi nas o wybór specjalisty, do którego chcemy się umówić. Jeśli nie mamy jeszcze ulubionego, możemy wybrać opcję “dowolny pracownik”.

Kolejny krok to wybór odpowiadającej nam daty i godziny wizyty. Wystarczy spojrzeć na listę dostępnych terminów i wybrać najbardziej dogodny dla siebie.

Jeśli nie mamy jeszcze konta w Moment.pl, na etapie podsumowania rezerwacji system poprosi nas o założenie go. Możemy to zrobić przy użyciu adresu e-mail lub swojego konta na Facebooku. Jeżeli konto założyłyśmy już wcześniej, teraz wystarczy się zalogować.

Wszystko gotowe? Pozostaje zatwierdzić swój wybór, a po chwili sprawdzić skrzynkę e-mail, na którą przesłane zostanie potwierdzenie.

Korzystaj tak, jak lubisz

Z Moment.pl możemy korzystać w takiej formie, jaka jest dla nas najbardziej komfortowa. Do wyboru mamy przejrzystą stronę internetową oraz bezpłatną aplikację, którą z łatwością pobierzemy na swój smartfon czy tablet. Dzięki temu platforma jest dla nas dostępna zawsze i wszędzie - niezależnie od tego, czy rezerwujemy swoją wizytę w sklepowej kolejce, w podróży, czy odpoczywając wieczorem w domu. To takie wygodne!

moment

 

Materiał zewnętrzny