Urządzenia kosmetyczne – które warto mieć w domu?

Ostatnimi czasy zabiegi przeprowadzane dotychczas w salonach kosmetycznych stały się bardziej dostępne. Wszystko dzięki sklepom oferującym sprzedaż urządzeń kosmetycznych. Pozwalają one wykonać wiele zabiegów w domu, w bezpieczny, szybszy i tańszy sposób. Dziś krótko omawiamy te najlepsze.

Urządzenia do mikrodermabrazji

Urządzenia do mikrodermabrazji diamentowe to najmniej inwazyjni pomocnicy w walce o gładką skórę. Urządzenia te pozwalają na kontrolowane, mechaniczne ścieranie zrogowaciałego naskórka warstwa po warstwie. Efektem jest wygładzona i rozjaśniona skóra, która lepiej wchłania stosowane na co dzień kosmetyki. W sklepach internetowych oferujących sprzedaż urządzeń kosmetycznych jak Moc Urody znajdziecie wiele modeli do wyboru: https://mocurody.pl/.

Urządzenie dermapen do mezoterapii

Mezoterapia mikroigłowa to popularny zabieg polegający na mikronakłucia skóry, która w ten sposób jest pobudzana do produkcji kolagenu i elastyny. Mikrouszkodzenia pozwalają skórze zregenerować się w bezpieczny sposób, co w efekcie daje efekt jędrniejszej skóry. Urządzenia kosmetyczne takie jak popularny dermapen są łatwo dostępne, a przy tym bezpieczne i tańsze, biorąc pod uwagę cenę jednego zabiegu mezoterapii w gabinecie kosmetycznym.

mezoterapia

Urządzenia do peelingu kawitacyjnego

Sklepy oferujące sprzedaż urządzeń kosmetycznych mają w ofercie także urządzenia do peelingu kawitacyjnego. Zabieg ten ma za zadanie nie tylko złuszczyć naskórek, ale także dotlenić skórę i nieco ją ujędrnić. Z tego powodu stosuje się go jako pomoc w spłycaniu zmarszczek i redukcji przebarwień. Domowe urządzenia do peelingu kawitacyjnego są stosunkowo niedrogie, a dają dobre efekty. Wystarczy stosować je raz na tydzień aby w widoczny sposób poprawić kondycję swojej cery.

Dermorollery do twarzy i ciała

W przeciwieństwie do wyżej opisanych urządzeń kosmetycznych, dermorollery są narzędziami ręcznymi, wyposażonymi w specjalne nakładki z igiełkami, które podobnie jak w przypadku zabiegu mezoterapii, nakłuwają delikatnie skórę stymulując ją do regeneracji. W sklepach oferujących sprzedaż urządzeń kosmetycznych dermorollery kupimy dużo taniej niż gdybyśmy mieli wydawać na taki zabieg kilka razy w miesiącu. Plus jest też taki, że można stosować je zarówno do zabiegów na twarz jak i ciało do redukcji przebarwień, blizn i cellulitu.