Wszystko, co wiemy o ślubie Justina Biebera i Haileya Baldwina...

Po fantastycznych fanfarach Priyanki Chopry i pozornie niekończących się zaślubin Nicka Jonasa w Indiach oraz małżeństwa Sophie Turner i Joe Jonasa we Francji, to niezaprzeczalne: świat nie może się oprzeć gigantycznemu ślubowi celebrytów. Najnowszą parą, która schodzi na dół ołtarza są Justin Bieber i Hailey Baldwin, a raczej Hailey Bieber, ponieważ dwoje młodych kochanków bierze ślub w prywatnej ceremonii cywilnej w Nowym Jorku jesienią 2018 roku. Plotki o większej uroczystości ciągnęły się miesiącami, a w niektórych placówkach nawet szeptano, że kartki z zapisanymi datami zostały wysłane, a następnie ponownie wycofane. Herewith, to wszystko, co wiemy o zaślubinach Bieberów, które oficjalnie odbyły się 30 września 2019 roku.

Dowiedz się więcej o życiu gwiazd na na portalu styl.fm . Sprawdź co nowego u gwiazd programu Love Island. Więcej na https://styl.fm/tagi/love-island-ipla >>

Kiedy Justin Bieber i Hailey Baldwin byli na ślubie?

Para została sfotografowana w sądzie licencyjnym w Nowym Jorku 13 września 2018 roku, ale dopiero 15 listopada Bieber potwierdził swój status związku na portalach społecznościowych. Popstar opublikował zdjęcie instagramowe duetu chodzącego w parze z prostym napisem: "Moja żona jest niesamowita." Baldwin szybko zmieniła swoją domenę społeczną na @haileybieber i Beliebers oszaleli. "Baldwin powiedział Bustle'owi, że zmienił jej imię. "To zdecydowanie dziwne, trzeba się dostosować."

W 2019 roku rozpoczęły się przygotowania do uroczystości religijnych i małej, rodzinnej imprezy. Nowożeńcy wysłali kartki z datą zapisu na 28 lutego, według strony szóstej. Para odmówiła jednak komentarza. W dniu 23 stycznia pojawiły się nowe pogłoski, że ślub został ponownie przełożony.

Według TMZ, decyzja o przesunięciu daty nie była spowodowana tym, że dzień ślubu stał się jawny. Część rodziny Bieberów nie mogła dotrzymać terminu 28 lutego, dlatego też należało zaplanować nowy dzień, aby dać gościom dużo czasu.

Para nie ma nic wspólnego z tym, że małżeństwo było do tej pory trudne. "Walka jest dobra", Bieber powiedział Vogue'owi w numerze z marca 2019. "Czy Biblia nie mówi o sprawiedliwej złości? Nie chcemy się stracić nawzajem. Nie chcemy powiedzieć czegoś złego, więc zmagamy się z tym, że nie wyrażamy naszych emocji, co doprowadza mnie do szału, bo po prostu muszę wyrazić siebie, a naprawdę trudno jest jej powiedzieć, co czuje." Baldwin, który na początku zmagał się z liczbą osób na portalach społecznościowych, kładąc nacisk na ich porażkę, dodał: "Modliłem się o pokój w związku z tą decyzją... Bardzo go kocham". Kocham go od bardzo dawna."

18 marca Baldwin wziął do Instagram Stories, aby uciszyć wiele źródeł medialnych donoszących, że depresja Biebera obciąża ich małżeństwo. "Nie wierzcie w to, co wy czytacie w internecie," powiedziała ze śmiechem emoji i z toczącym się okiem emoji. Dodała "fałszywe wiadomości", aby powtórzyć swoje zdanie.

25 marca Bieber powiedział swoim zwolennikom, że robi sobie przerwę od muzyki, by skupić się na swojej rodzinie i zdrowiu. "Jestem teraz bardzo skoncentrowany na naprawieniu niektórych głęboko zakorzenionych kwestii, które mam jak większość z nas, abym się nie rozpadł, abym mógł utrzymać moje małżeństwo i być ojcem, którym chcę być", napisał przez Instagram.

Przeczytaj także: Hailey Bieber opowiedziała jak się czuła, gdy porównywano ją do Seleny Gomez