Bajkowe sale urodzinowe w Białymstoku

Chcesz zorganizować urodziny dla swojego dziecka w Białymstoku? Szukasz miejsca na imprezę urodzinową dla dzieci, ale nie wiesz, które wybrać? Jeśli Twój maluch uwielbia bajki i podobne motywy, doskonałym wyborem będzie Centrum Rozrywki Fabryka Misia, które oferuje aż osiem różnych sal urodzinowych, wiele fantastycznych zabaw oraz opiekę profesjonalnego animatora.

 

Urodziny dziecka Białystok – tylko w Fabryce Misia

Organizując urodziny dla swojego dziecka w Fabryce Misia, nie musisz się niczym martwić. Pamiętaj tylko, by odpowiednio wcześniej zarezerwować termin, a animatorzy zajmą się całą resztą. Centrum Zabaw oferuje przygotowanie wszystkiego od zaproszeń, poprzez napoje i przekąski, aż po niespodziankę dla solenizanta.

 

Dodatkowo na dzieci czeka wiele atrakcji: dyskoteka, tatuaże, malowanie twarzy, olimpiady i wiele innych, niezapomnianych niespodzianek. W Fabryce Misia pełno jest atrakcji: trampolina, kolorowa karuzela, zakręcone labirynty kolorowych tuneli, siatkowe przeszkody, najdłuższe zjeżdżalnie, kolorowe piłeczki czy interaktywna podłoga. Przez całą imprezę w tle gra radosna muzyka, a w powietrzu fruwają bańki mydlane. Jako zwieńczenie imprezy na solenizanta i gości czeka jeszcze przepyszny tort! Takie urodziny pozostaną w pamięci Twojego dziecka na długi czas. imprezy urodzinowe dla dzieci Białystok – tylko w Fabryce Misia!

Przyjęcie urodzinowe Fabryka Misia

Kolorowe sale urodzinowe

Jak wspominaliśmy wcześniej – Fabryka Misia oferuje aż osiem sal urodzinowych. Wśród nich:

 

  • Sala Misia to urocza sala dla młodszych i starszych. Możesz zaprosić do niej aż 40 dzieci i 40 dorosłych. To największa sala w Centrum Zabaw!
  • Sala Księżniczki to doskonały wybór dla małej księżniczki! Sala przyjmie 15 dzieci.
  • Sala Piratów to idealny wybór dla każdego chłopca. Piracki statek przyjmie 15 gości.
  • Sala Disney to rozwiązanie dla każdego fana bajek Disneya! Pełna jest ulubionych bohaterów Twojego dziecka! Sala zmieści aż 20 osób.
  • Sala Księżniczki 2 to kolejne miejsce dla dziewczynek, które marzą, by zostać księżniczką! Wszystkie zaproszone damy będą oczarowane. Sala pomieści aż 20 gości.
  • Sala Dżungla to nietypowa przestrzeń w przyjemnych, zielonych odcieniach, gdzie z przyjemnością spędzi czas każde dziecko. Można do niej zaprosić nawet 30 gości.
  • Sala Stadion to sala w stylu boiska, która zachwyci każdego fana piłki nożnej. Można tam zaprosić nawet 20 gości.  
  • Sala Morska to fantastyczny wybór. Nietypowy klimat fluorescencyjnego świata zachwyci każdego malucha. Ta nastrojowa sala zmieści aż 40 gości!

 

Dodatkowo posiadamy także Salę Rodziców, w której opiekunowie mogą poczekać w ciszy i spokoju na swoje maluchy. Ponieważ jest przeszklona, dzieci pozostają ciągle na widoku.

 

Fabryka Misia Białystok zaprasza serdecznie wszystkich rodziców do zapoznania się z pełną ofertą i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Zabawa Fabryka Misia Białystok

 

Materiał zewnętrzny